Şirket Profili
Şirket Profili

Mefa Mühendislik Elektronik San. ve Tic.Ltd.Şti. 1994 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu güne kadar sensör üretmekte olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini ve ürün kalitesini arttırmayı hedeflemiştir. Bu sitemizde 1300 çeşite yakın, seri imalatı yapılan sensöre yer verilmiştir. Ayrıca sitemizde yer verilmiyen çeşitli firmalara ait özel imalatımız da vardır.

İmalatını yaptığımız bütün ürünlerimizin AR-GE si ve SERİ İMALATI tamamıyle firmamız tarafından yapılmıştır. Yurt dışından ithal edilip satılan hiç bir ürünümüz yoktur. Ayrıca Ürünlerimizin hiç birinde yurt dışından ithal edilen mamül yada yarı mamül malzeme kullanılmamaktadır. Yurt dışından ithal edilen elektronik komponentleri saymazsak %100 yerli imalattır.

Bu Günümüz.

Uzakdoğu ürünler karşısında, pazar payı daralan firmamız, özel ürünlere ağırlık vermiştir. Bu vesile ile çeşitli sektörlerde faliyet gösteren firmalarımızın, yurt dışından ithal ettikleri özel sensörlerin üretimine hız vermiştir. Ayrıca standart ürünlerin üzerine özellikler eklenilerek firmalara daha akılcı ve sisteme uygun çözümler sunulmaktadır. 

Amacımız.

Seri imalata hız vererek, kaliteden ödün vermeden imalat maliyetlerini düşürmeyi amaçlanmıştır. Bu vesile ile amacımız, ürünlerimiz ile Uzakdoğu ürünleri arasındaki fiyat farkını minimize etmektir. Komplike ürünlerimizde fonksiyonlarını arttırabilmek ve daha kararlı çalışmasını sağlamak için mikrokontrolürlü yeni ürünler tasarlanılmaktadır. Yeni kalıp ve aparatlar tasarlanılarak ürünlerimizin görüntü ve fonksiyonlarını arttırmak hedeflenmiş ve imalatı yapılanlar devreye alınmaya başlanmıştır. Tüm dünyaya yayılan Uzakdoğu ürünler sebebiyle azalan ihracat yaptığımız ülke sayısını arttırmayı hedeflemekteyiz.

Sloganımız.

HER  ÜRÜNÜMÜZ BİZİM ÖVÜNÇÜMÜZ, ÜLKEMİZDEN ÇIKMAYAN DÖVİZİMİZDİR.

 

 

  • 2499
  • 7.06.2015 16:45:49
  • 5.04.2016 22:44:14

İlgili Fotoğraflar

İlgili Sayfalar